Wyprawa na południową półkulę

7 lat temu
1776 0

Na początku 2015 pojawiła się promocja biletowa azjatyckiej linii lotniczej Cebu Pacific. Po okazyjnej cenie można było kupić bilety na trasie Dubaj – Manila oraz Manila – Sydney. Długo się nie zastanawialiśmy :) Ostatecznie cała wyprawa wyniosła prawie 5 tygodni, w trakcie których zwiedziliśmy ZEA, Australię oraz Filipiny. Wyruszyliśmy 10 października, a plan podróży był następujący:

Podróż wydłużyła nam się niespodziewanie o kilka dni, bo już w pierwszych dniach pobytu w Dubaju dostałam na maila info od linii lotniczych Smart Wings, że nasz lot powrotny w listopadzie wypadł z planu. Musieliśmy zostać dwa dni dłużej. Na szczęście ubezpieczenie zwróciło nam kasę za nieplanowane przedłużenie wakacji :)

Wyprawa była intensywna, zaliczyliśmy dużo lotów. Przeczytałam mnóstwo książek w trakcie lotniskowych nasiadówek. Okazało się, że Dubaj wcale nie jest drogi, a Filipiny wcale nie są tanie :) Ja szczególnie cieszyłam się na zobaczenie tych wszystkich zwierzątek: kangurów, koali, kakadu, małych pingwinków i wyraków. Były :)

PS. Jeśli nie chcesz przegapić moich następnych wpisów, zasubskrybuj bloga, o tutaj. Każdy mój nowy artykuł trafi także do Twojej skrzynki. Nie spamuję :)